Odzyskiwanie utraconych danych

Żyjemy w erze informacyjnej. Wiele z naszych prac powstaje w wersji elektronicznej. Nie zawsze drukujemy jej efekty, często nie robimy również kopii zapasowych. Żyjąc w globalnej wiosce nie zawsze  jesteśmy świadomi czyhających na nas w niej niebezpieczeństw.

Jesteśmy za to często narażeni na wirusy zagrażające naszym komputerom i ich informacjach na dyskach.

LH Serwis Komputerowy to nie tylko naprawa uszkodzonych komputerów, drukarek i innych sprzętów, ale również specjaliści od odzyskiwania utraconych danych.

Utrata danych zdarza się chyba każdemu z nas. To niechcący zaznaczymy nie ten plik do kasowania, to dziecko uczy się na informatyka często również złapiemy 'robaka', który skutecznie zniszczy nasze dokumenty. Nawet najlepsze przygotowanie, nie zawsze uchroni nas przed utratą danych. Dlatego często nasi Klienci mówią do nas "jesteście ostatnią moją nadzieją". A przecież każdy z nas wie, że od danych często zależy sukces naszych przedsięwzięć.
Oddając komputer w nasze ręce, możecie Państwo być pewni iż wszystkie dane utracone jak również zawarte na dyskach są traktowane jako poufne. Nasi specjaliści są  w stanie odzyskać dane praktycznie z każdego systemu operacyjnego.

Kasowanie danych

Myślicie Państwo o sprzedaży swojego laptopa lub komputera stacjonarnego, a boicie się, że dane nawet skasowane mogą zostać odzyskane przez co dostać się w niepowołane ręce?

Nasi specjaliści pomogą Państwu skutecznie skasować cenne informacje.

Kasowanie przez nas danych polega na trwałym i nieodwracalnym usunięciu informacji z dysku.