Sprzęt komputerowy jest często kapryśny. Komputery zawieszają się lub w ogóle nie można ich uruchomić, a zalana herbatą klawiatura razi prądem.Rola drukarek jest często niedoceniana. To Kopciuszek komputerowej rzeczywistości.A przecież, gdy się zepsuje, potrafi zablokować pracę wielu osobom. LH Serwis Komputerowy pomaga uporać się z większością tych problemów.

Bezpieczeństwo danych

Nigdy nie kasujemy żadnych danych z dysków komputera. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, w ciągu kilku minut możemy przywrócić stan sprzed naszej interwencji. Możemy też wykonać dodatkowe zapasowe kopie danych na dyskach CD-R, jeżeli istnieje podejrzenie uszkodzenia twardego dysku, lub odzyskać pliki przypadkowo skasowane przez użytkownika.

Szybkość reakcji

Natychmiastowa reakcja, krótkie terminy większość zgłoszeń realizujemy jeszcze tego samego dnia/, możliwość wypożyczenia sprzętu zastępczego na czas naprawy to nasze atuty.

Istnieje możliwość podpisania umowy serwisowej, gwarantującej Państwu ustalony, krótszy czas reakcji, możliwość otrzymania sprzętu zastępczego na czas naprawy oraz dostęp do linii telefonicznej HELPDESK

Dlatego tak wiele wymagających firm powierzyło nam monitorowanie stanu swojego sprzętu i oprogramowania.

Czas pracy

Często zdarza się, że sprzęt komputerowy nie może zostać wyłączony w ciągu dnia w celu wykonania koniecznej naprawy lub konserwacji. W takiej sytuacji proponujemy wykonanie usługi poza Państwa godzinami pracy tak, aby następnego dnia rano użytkownik zastał sprawny, działający sprzęt.

Ekonomia to się opłaca!

Obsługa przez LH Serwis Komputerowy jest tańsza i skuteczniejsza niż zatrudnienie dodatkowego pracownika informatyka. Jest też tańsza i wygodniejsza niż praca na niesprawnym sprzęcie. Każdy z serwisantów pracujących w Last Hope specjalizuje się
w swoim dziale, a razem tworzymy zespół zdolny rozwiązać każdy Państwa problem ze sprzętem komputerowym.